Google Seo, Yazılım, Grafik ve Siber Destek
Sinop,Turkey
Destek Hattı  (+90 )  546 261 59 98 | [email protected]

19 Kasım 2021Web sitenizin sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, değeri yüksek anahtar kelimeler seçmelisiniz.

Şirketler için hepsi resmi web sitelerinin internette yeterli trafik almasını isterler.Trafik istiyorlarsa web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir.Çoğu zaman daha doğru trafik elde etmek ve ürün dönüşüm oranlarını artırmak için. Anahtar kelimeleri seçerken, yüksek değerli anahtar kelimeleri seçmek için daha fazla zaman harcamalıyız, böylece web sitesi sıralamalarını iyileştirme çalışmasında bir çarpan etkisi elde edebiliriz . Peki yüksek değerli anahtar kelimelerin özellikleri nelerdir? Bugün sizinle paylaşın.

web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir

1. Anahtar kelime alaka düzeyi

①Anahtar kelimeler sayfa başlığında yer almaktadır.

②İçerik sayfası: Algoritmik segmentasyondan sonra, çıkarılan ana tema hedef anahtar kelimedir.

③İçerik sayfası: Hedef anahtar kelimelerle semantik olarak yüksek düzeyde ilişkili potansiyel arama amacı.

 

2. Önerilen fiyat teklifi

Bu nedenle değeri yüksek anahtar kelimeler seçerken bu bağlantının dışına çıkmamalısınız.

 

3. Yatırım getirisi

Pratik durumlarda, bir anahtar kelimenin değerini değerlendirmek için, genellikle bir kelimeyi yatırım getirisi perspektifinden ölçeriz ve birçok gerçek işlem aracılığıyla, bazen bazı endüstrilerde Baidu İndeksi olmayan bazı uzun kuyruklu anahtar kelimelerin, Sıklıkla yatırım getirisi en yüksek kelime.

Bu kelimelerin keşfi, SEO personeli tarafından genellikle göz ardı edilir.Bu nedenle, daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir:

①Site trafik kodu analizinde SEO istatistikleri

②Google web yöneticisi kaynak platformunda anahtar kelime trafik istatistikleri

 

4. Yüksek değerli anahtar kelimelerle ilgili yanlış anlamalar

Yüksek değerli anahtar kelimeler hakkında konuşurken, SEO’ya yeni başlayanlar genellikle aşağıdaki gibi 2 küçük yanlış anlama ile karşılaşırlar:

①Optimizasyon zordur ve rekabet yüksektir

②Yüksek değer, yüksek arama hacmi

Örneğin: kelime ayı pençe kimliği, TOP5 sıralamasını bulacaksınız, birçok site bağımsız içerik sayfalarıdır.

Dolayısıyla aranma hacmi yüksek olan kelimelerin yüksek değerle eş tutulamayacağı açıktır.

 

Bu nedenle, web sitesi sıralamasını iyileştirme sürecinde, yüksek değerli anahtar kelimelerin madenciliği vazgeçilmez bir iştir.

Önerilen Makale
 • web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir
  19 Kasım 2021
  Şirketler için hepsi resmi web sitelerinin internette yeterli trafik almasını isterler.Trafik istiyorlarsa web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir.Çoğu zaman daha doğru trafik elde etmek ve ürün dönüşüm oranlarını artırmak için. Anahtar kelimeleri seçerken, yüksek değerli anahtar kelimeleri seçmek için daha fazla zaman harcamalıyız, böylece web sitesi sıralamalarını iyileştirme çalışmasında bir çarpan etkisi elde edebiliriz . Peki yüksek değerli anahtar kelimelerin özellikleri nelerdir? Bugün sizinle paylaşın. 1. […]
 • 11 Aralık 2021
  SSL sertifikası, bir web sunucusu (ana bilgisayar) ile bir web tarayıcısı (istemci) arasında bir parola bağlantısı kurmak için standart bir özelliktir, böylece ikisi arasındaki güvenilir bir bağlantı aracılığıyla, bir webe bilgi gönderirken özel bilgileri saklamak üzere tasarlanmıştır. sayfa Dahili bilgilerle SSL sertifikası, milyonlarca web sayfasının çevrimiçi işlemlerini ve müşteri güvenliğini korumak için tasarlanmış bir kurumsal […]
 • meta reversal
  27 Kasım 2021
  Meta-evren kavramı yanıyor. Peki Bu meta nedir ? bizim açımızdan ne fayfası var. Sizler için güncel teknoloji bilgilerini netoxi software ekibimiz sizi bilgilendirmek amacıyla makale şeklinde anlatmaya çalıştık. hadi başlayalım

Profesyonel Hizmet almak için
Whatsap Destek : +90 546 261 59 98
7/24 Saat Online Destek

>

Netoxi Software şimdi 7 yıllık tasarım tecrübesine sahip mükemmel bir ekibe sahip ve 750'den fazla işletme, kurum ve devlet dairesi için başarılı bir şekilde web siteleri kurdu.Netoxi Software sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!


>Hizmetlerimiz

>

• Web Yazılım
• Web tasarım
• Html To Wp
• Logo Tasarım
• Grafik Tasarım
• Seo Hizmeti
• Web Speed
• Paketler
• Siber Destek
• Kampanyalar
• Adwords
• Backlink
• App yazılım
• Anti Hacker
Tags

>

alan web sitesiAnahtar kelimelerinaramaArama motoru dostuArama motoru optimizasyonuArama Motoru Optimizasyonu (SEO)google arama analiziGoogle Arama Becerilerinin Analizihttp'yi https'yemeta dünyasımeta evrenmeta gözülükmeta instagrammeta IRVmeta nedirmeta reversalmeta tam olarka nemotorOptimizasoptimizasyonunda savunulan uygulamapazarlama promosyonusayfa izinlerinden optimizeseoseo ajansseo akademisiseo blog sayfa tanıtımıseo erseo nedir?SEO teknolojisineseo web hizmetiseo web rakipseo'daseocuseoershellsite güvenliğisosyal medya stratejisiSpesifik optimizasyonssl hatası nasıl çözülürssl nedirtipik bir optimizasyonweb reklam cıkıyorweb seo akedemiweb shellweb site güvenlikweb sitesi optimizasyonundaWeb sitesi SEO'suwordpress sll hatasıyerel seo

>

Web Akademi
SEO temel öğretici URL optimizasyonu nedir
Web sitenizin sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, değeri yüksek anahtar kelimeler seçmelisiniz.
Web sitesi SEO çalışması için iki nokta yeterlidir
Bir web sitesinin SEO’sunun uygulama süreçleri nelerdir?
Http’yi https’ye yönlendirmek için .htaccess nasıl kullanılır?
Büyük SEO güncellemesi Google iki özellik ekler: Rel=sponsorlu ve Rel=ugc
error: Opss