Google Seo, Yazılım, Grafik ve Siber Destek
Sinop,Turkey
Destek Hattı  (+90 )  546 261 59 98 | [email protected]

24 Kasım 2021Web sitesi SEO çalışması için iki nokta yeterlidir

Ancak aslında zaman içinde herkesin bildiği algoritma değişiklikleri sitenin içerik ve sayfa izinlerinden optimize edilmiştir.Eğer buna sadık kalırsanız güzel sonuçlar alabilirsiniz.Site içeriğini nasıl iyileştirebileceğinizi ve nasıl geliştirebileceğinizi sizlerle paylaşalım. sayfa izinlerini artırın.

1. Web sitesi içeriğini iyileştirin

 

1. Anahtar Kelimeler

Anahtar kelimeler, SEO bulmacasının temel parçasıdır. Sayfa içeriği veya meta veri yazmadan önce bir anahtar kelime stratejisi geliştirmeniz gerekir. İlişkili olduğunuz şirket ve sektörle ilgili anahtar kelimelerin bir listesini yapın ve birisi bu anahtar kelimeleri arayacaktır.

 

2. İçerik, sayfa başlığı

Anahtar kelimelerin etrafına sayfa içeriği, sayfa başlığı, meta veriler ve URL yazın. Web sitenizin her sayfasının anahtar kelimeler için en iyi sırada olmasını istiyorsunuz. Yalnızca anahtar kelimelerle ilgili değerli bilgiler yazmanız değil, aynı zamanda sayfa başlığına, meta açıklamasına ve URL’ye anahtar kelimeler eklemeniz gerekir. Yüksek kaliteli bir içerik stratejisi izlediğinizden emin olun! Unutulmaması gereken bir şey, anahtar kelimeleri doldurmamaktır.

 

3. Meta açıklama

Google  arama yapan kişilere hitap etmeyi unutmayın!

 

İkincisi, sayfa izinlerini artırın

 

1. Gelen bağlantıların sayısını artırın

Bir sayfaya veya etki alanına bağlantı veren web sitelerinin sayısı bir güven ölçüsüdür. Ancak bu bağlantılar yüksek kalitede olmalıdır. Alakasız veya güvenilmeyen kaynaklardan aynı sayfaya birden fazla bağlantı yalnızca SEO’nuza zarar verir. Yüksek kaliteli gelen bağlantılar almanın iyi bir yolu, diğer sitelerde yüksek kaliteli makaleler yazmak veya onlar için profesyonel, yüksek kaliteli makaleler yazmaktır.

2. Bir sosyal medya stratejisi geliştirin

Değerli içeriği takipçilerle paylaşmak için stratejiler geliştirin. Kendi içeriğinizi ve diğer kaynaklardan bilgi içeriği ekleyin.

Bu nedenle, web sitesi SEO’su yaparken, web sitesi içeriği ve sayfa izinleri konusunda iyi bir iş çıkarmakta ısrar ederseniz, iyi bir sıralama etkisi elde edebilirsiniz.

Önerilen Makale
 • 11 Aralık 2021
  Büyük SEO güncellemesi GOOGLE, 10 Eylül 2019’da üç şey duyurdu: rel=”nofollow” önemli bir mesajdan ziyade bir hatırlatma olarak kabul edilecektir (1 Mart 2020’den itibaren) rel=”sponsorlu”, sponsorları ve bağlı kuruluş bağlantılarını vurgulamak için kullanılan yeni bir bağlantı özelliğidir (Google bunu zaten desteklemektedir) rel=”usg”, kullanıcı tarafından oluşturulan içerikteki bağlantıları vurgulamak için kullanılan yeni bir bağlantı özelliğidir (Google […]
 • web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir
  19 Kasım 2021
  Şirketler için hepsi resmi web sitelerinin internette yeterli trafik almasını isterler.Trafik istiyorlarsa web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir.Çoğu zaman daha doğru trafik elde etmek ve ürün dönüşüm oranlarını artırmak için. Anahtar kelimeleri seçerken, yüksek değerli anahtar kelimeleri seçmek için daha fazla zaman harcamalıyız, böylece web sitesi sıralamalarını iyileştirme çalışmasında bir çarpan etkisi elde edebiliriz . Peki yüksek değerli anahtar kelimelerin özellikleri nelerdir? Bugün sizinle paylaşın.
 • SEO ile web sitesi anahtar kelimeleri nasıl optimize edilir
  24 Kasım 2021
  Web sitesi SEO’su “web sitesi arama motoru optimizasyonu “dur, “web sitesi optimizasyonu” olarak da adlandırılabilir. Arama motorlarında hedef web sitelerinin sıralamasını iyileştirmek için arama motoru arama kurallarını kullanma yöntemidir. Arama motorlarından daha fazla ücretsiz trafik elde etmek için web sitesi yapısı, içerik oluşturma planı, kullanıcı etkileşimi iletişimi, sayfalar vb. yönlerden web sitesini arama motorlarının arama […]

Profesyonel Hizmet almak için
Whatsap Destek : +90 546 261 59 98
7/24 Saat Online Destek

>

Netoxi Software şimdi 7 yıllık tasarım tecrübesine sahip mükemmel bir ekibe sahip ve 750'den fazla işletme, kurum ve devlet dairesi için başarılı bir şekilde web siteleri kurdu.Netoxi Software sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!


>Hizmetlerimiz

>

• Web Yazılım
• Web tasarım
• Html To Wp
• Logo Tasarım
• Grafik Tasarım
• Seo Hizmeti
• Web Speed
• Paketler
• Siber Destek
• Kampanyalar
• Adwords
• Backlink
• App yazılım
• Anti Hacker
Tags

>

alan web sitesiAnahtar kelimelerinaramaArama motoru dostuArama motoru optimizasyonuArama Motoru Optimizasyonu (SEO)google arama analiziGoogle Arama Becerilerinin Analizihttp'yi https'yemeta dünyasımeta evrenmeta gözülükmeta instagrammeta IRVmeta nedirmeta reversalmeta tam olarka nemotorOptimizasoptimizasyonunda savunulan uygulamapazarlama promosyonusayfa izinlerinden optimizeseoseo ajansseo akademisiseo blog sayfa tanıtımıseo erseo nedir?SEO teknolojisineseo web hizmetiseo web rakipseo'daseocuseoershellsite güvenliğisosyal medya stratejisiSpesifik optimizasyonssl hatası nasıl çözülürssl nedirtipik bir optimizasyonweb reklam cıkıyorweb seo akedemiweb shellweb site güvenlikweb sitesi optimizasyonundaWeb sitesi SEO'suwordpress sll hatasıyerel seo

>

Web Akademi
SEO temel öğretici URL optimizasyonu nedir
Http’yi https’ye yönlendirmek için .htaccess nasıl kullanılır?
Seo Nedir ?
Web sitenizin sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, değeri yüksek anahtar kelimeler seçmelisiniz.
Bir web sitesinin SEO’sunun uygulama süreçleri nelerdir?
Web sitesi SEO çalışması için iki nokta yeterlidir
error: Opss