Google Seo, Yazılım, Grafik ve Siber Destek
Sinop,Turkey
Destek Hattı  (+90 )  546 261 59 98 | [email protected]

11 Aralık 2021Http’yi https’ye yönlendirmek için .htaccess nasıl kullanılır?

SSL sertifikaları hakkında bilginiz yoksa ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız daha fazla bilgi için [SSL sertifikası nedir? & SSL sertifikası neden önemlidir?] başlıklı makalemize bakabilirsiniz .

.htaccess dosyanız aracılığıyla mod_rewrite kullanmak, ziyaretçileri SSL kullanmaya zorlamanın bir yoludur.

http’yi https’ye yönlendirmek için .htaccess kullanın

Tüm web trafiğini HTTPS kullanmaya zorlamak için lütfen aşağıdaki kodu web sayfanızın kök dizinindeki .htaccess dosyasına ekleyin.
Önemli: .htacess dosyasında mevcut bir kod varsa, lütfen üzerinde benzer bir başlangıç ​​önekine sahip bir kural ekleyin.

RewriteCond’da RewriteEngine %{SERVER_PORT} 80
RewriteRule ^(.*)$ https://www.example.com/$1 [R,L]

www.example.com’u gerçek URL’nizle değiştirdiğinizden emin olun.

Belirli bir etki alanını (http) https kullanmaya zorlamak için lütfen aşağıdaki kodu web sayfanızın kök dizinindeki .htaccess dosyasına ekleyin.

RewriteCond’da RewriteEngine %{HTTP_HOST} ^example.com [NC]
RewriteCond %{SERVER_PORT} 80 RewriteRule ^(.*)$ https://www.example.com/$1 [R,L]

https’ye zorlamak istediğiniz URL’yi example.com yerine kullandığınızdan emin olunuz. ve www.example.com’u gerçek URL ile değiştirmeniz gerekir.

RewriteCond %{SERVER_PORT} Üzerinde RewriteEngine 80
RewriteCond %{REQUEST_URI} klasörü
RewriteRule ^(.*)$ https://www.example.com/folder/$1 [R,L]

Lütfen referans klasörünü gerçek klasör adıyla değiştirmeyi dikkat edin ve ardından www.example.com/klasörünü gerçek URL ve SSL’yi  istediğiniz klasörle değiştirdiğinizden emin olunuz.Önerilen Makale
  • SEO ile web sitesi anahtar kelimeleri nasıl optimize edilir
    24 Kasım 2021
    Web sitesi SEO’su “web sitesi arama motoru optimizasyonu “dur, “web sitesi optimizasyonu” olarak da adlandırılabilir. Arama motorlarında hedef web sitelerinin sıralamasını iyileştirmek için arama motoru arama kurallarını kullanma yöntemidir. Arama motorlarından daha fazla ücretsiz trafik elde etmek için web sitesi yapısı, içerik oluşturma planı, kullanıcı etkileşimi iletişimi, sayfalar vb. yönlerden web sitesini arama motorlarının arama […]
  • web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir
    19 Kasım 2021
    Şirketler için hepsi resmi web sitelerinin internette yeterli trafik almasını isterler.Trafik istiyorlarsa web sitelerinin sıralamasını iyileştirmeleri gerekir.Çoğu zaman daha doğru trafik elde etmek ve ürün dönüşüm oranlarını artırmak için. Anahtar kelimeleri seçerken, yüksek değerli anahtar kelimeleri seçmek için daha fazla zaman harcamalıyız, böylece web sitesi sıralamalarını iyileştirme çalışmasında bir çarpan etkisi elde edebiliriz . Peki yüksek değerli anahtar kelimelerin özellikleri nelerdir? Bugün sizinle paylaşın.

Profesyonel Hizmet almak için
Whatsap Destek : +90 546 261 59 98
7/24 Saat Online Destek

>

Netoxi Software şimdi 7 yıllık tasarım tecrübesine sahip mükemmel bir ekibe sahip ve 750'den fazla işletme, kurum ve devlet dairesi için başarılı bir şekilde web siteleri kurdu.Netoxi Software sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!


>Hizmetlerimiz

>

• Web Yazılım
• Web tasarım
• Html To Wp
• Logo Tasarım
• Grafik Tasarım
• Seo Hizmeti
• Web Speed
• Paketler
• Siber Destek
• Kampanyalar
• Adwords
• Backlink
• App yazılım
• Anti Hacker
Tags

>

alan web sitesiAnahtar kelimelerinaramaArama motoru dostuArama motoru optimizasyonuArama Motoru Optimizasyonu (SEO)google arama analiziGoogle Arama Becerilerinin Analizihttp'yi https'yemeta dünyasımeta evrenmeta gözülükmeta instagrammeta IRVmeta nedirmeta reversalmeta tam olarka nemotorOptimizasoptimizasyonunda savunulan uygulamapazarlama promosyonusayfa izinlerinden optimizeseoseo ajansseo akademisiseo blog sayfa tanıtımıseo erseo nedir?SEO teknolojisineseo web hizmetiseo web rakipseo'daseocuseoershellsite güvenliğisosyal medya stratejisiSpesifik optimizasyonssl hatası nasıl çözülürssl nedirtipik bir optimizasyonweb reklam cıkıyorweb seo akedemiweb shellweb site güvenlikweb sitesi optimizasyonundaWeb sitesi SEO'suwordpress sll hatasıyerel seo

>

Web Akademi
Google Arama Becerilerinin Analizi
Büyük SEO güncellemesi Google iki özellik ekler: Rel=sponsorlu ve Rel=ugc
SSL sertifikası nedir?
Website güvenliği shell tespit.
Seo Nedir ?
Web sitenizin sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, değeri yüksek anahtar kelimeler seçmelisiniz.
error: Opss