Google Seo, Yazılım, Grafik ve Siber Destek
Sinop,Turkey
Destek Hattı  (+90 )  546 261 59 98 | [email protected]

11 Aralık 2021SSL sertifikası nedir?

SSL sertifikası, bir web sunucusu (ana bilgisayar) ile bir web tarayıcısı (istemci) arasında bir parola bağlantısı kurmak için standart bir özelliktir, böylece ikisi arasındaki güvenilir bir bağlantı aracılığıyla, bir webe bilgi gönderirken özel bilgileri saklamak üzere tasarlanmıştır. sayfa Dahili bilgilerle SSL sertifikası, milyonlarca web sayfasının çevrimiçi işlemlerini ve müşteri güvenliğini korumak için tasarlanmış bir kurumsal standart özelliğidir.URL çubuğunda https:// kullanan bir web sitesini ziyaret etme şansınız varsa, kullanıyorsunuz demektir. SSL Ortaya çıkan güvenli bağlantı, çevrimiçi alışveriş siteleri iseniz veya site üzerinden ürün satıyorsanız, SSL sertifikaları müşterilerle güven oluşturmanıza yardımcı olabilir.

SSL sertifikalarının verilerinizi nasıl koruduğunu anlayın

Kullanıcının web tarayıcısını ve web sunucusunu bağlamak için bir kod seti tasarlamak için bir SSL sertifikası kullanın, bu, verilerin web sunucusu ve web tarayıcısı arasında şifre çözmeden önce iletildiğinde okunamayacağı anlamına gelir.

Şifreli bir bağlantı nasıl oluşturulur?

Güvenli bir bağlantı kurmaya çalıştığınızda bazı olaylar oluşturulacaktır. Aşağıda bir genel bakış yer almaktadır:

 • Adım 1: Lütfen güvenli bağlantı örneğini yazmayı deneyin: https://netoxi.net
 • Adım 2: Web sunucusu isteğinizi aldığında ve bir yanıt gönderdiğinde, web tarayıcısı ile web sunucusu arasında gerçek bir bağlantı kurmaya çalışır. Buna SSL el sıkışma protokolü de denir. >
 • Adım 3: SSL sertifikası, SSL el sıkışma protokolünün geçtiğini kanıtladıktan sonra, web sitesi sunucusundan ve web tarayıcısından geçmeden önce veriler, gizliliği ve güvenliği korumak için şifrelenir.

Bir web sitesinin SSL sertifikası kullanıp kullanmadığını belirleme

SSL protokolü tarayıcının ayrıntılarını göstermese de, çoğu tarayıcı URL çubuğunda bir kilit simgesi veya başka bir tanımlama yöntemi görüntüler.SSL sertifikasının ayrıntılarını bilmek istiyorsanız, kilit simgesine tıklamanız yeterlidir. Olabilmek.

SSL sertifikası web ziyaretçileri için ne anlama geliyor?

Çoğu SSL sertifikası, URL, şirket adı, adres, şehir, eyalet ve ülkenin yanı sıra sertifika sona erme tarihini ve garanti şirketinin (SSL veren şirket) ayrıntılarını içerir.Tarayıcı web sitesine bağlanmaya çalıştığında bir SSL bağlantısı, Bağlantı, SSL sertifikasının süresinin dolmadığını, güvenilir bir yetkiliye verildiğini ve doğru web sitesinde kullanıldığını doğrulayacaktır. Kontrollerden herhangi biri yanlışsa, web tarayıcınız kullanıcıya bu web sitesinin SSL sertifikasının güvenli olmadığını bildirmek için bir hata mesajı görüntüler.

Önerilen Makale
 • meta reversal
  27 Kasım 2021
  Meta-evren kavramı yanıyor. Peki Bu meta nedir ? bizim açımızdan ne fayfası var. Sizler için güncel teknoloji bilgilerini netoxi software ekibimiz sizi bilgilendirmek amacıyla makale şeklinde anlatmaya çalıştık. hadi başlayalım
 • 21 Kasım 2021
  Biliyorsunuz ki Piyasada çok fazla ücretsiz tema ve yazılım var. Özellikle “WordPress Nulled” Temalar bunlardan kaçının mümkün olduğunca lisanslı temalar ve yazılımlar kullanın.
 • 24 Kasım 2021
  Ağ pazarlama promosyonu için SEO teknolojisine güvenmek, kişinin kendi optimizasyon düşüncesini yönlendirmek için web sitesi verilerini gerektirir. Trafik ve sıralama tıklama oranı, sıralama sayısı ve kayıt sayısı, dikkat etmemiz gereken üç boyuttur. İlk olarak, web sitesi trafiği ve sıralama tıklama oranı Web sitesi sıralamalarını ve tıklama oranlarını saymak ve trafik sözcüklerini ve kesin trafik sözcüklerini […]

Profesyonel Hizmet almak için
Whatsap Destek : +90 546 261 59 98
7/24 Saat Online Destek

>

Netoxi Software şimdi 7 yıllık tasarım tecrübesine sahip mükemmel bir ekibe sahip ve 750'den fazla işletme, kurum ve devlet dairesi için başarılı bir şekilde web siteleri kurdu.Netoxi Software sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!


>Hizmetlerimiz

>

• Web Yazılım
• Web tasarım
• Html To Wp
• Logo Tasarım
• Grafik Tasarım
• Seo Hizmeti
• Web Speed
• Paketler
• Siber Destek
• Kampanyalar
• Adwords
• Backlink
• App yazılım
• Anti Hacker
Tags

>

alan web sitesiAnahtar kelimelerinaramaArama motoru dostuArama motoru optimizasyonuArama Motoru Optimizasyonu (SEO)google arama analiziGoogle Arama Becerilerinin Analizihttp'yi https'yemeta dünyasımeta evrenmeta gözülükmeta instagrammeta IRVmeta nedirmeta reversalmeta tam olarka nemotorOptimizasoptimizasyonunda savunulan uygulamapazarlama promosyonusayfa izinlerinden optimizeseoseo ajansseo akademisiseo blog sayfa tanıtımıseo erseo nedir?SEO teknolojisineseo web hizmetiseo web rakipseo'daseocuseoershellsite güvenliğisosyal medya stratejisiSpesifik optimizasyonssl hatası nasıl çözülürssl nedirtipik bir optimizasyonweb reklam cıkıyorweb seo akedemiweb shellweb site güvenlikweb sitesi optimizasyonundaWeb sitesi SEO'suwordpress sll hatasıyerel seo

>

Web Akademi
SSL sertifikası nedir?
SEO anahtar kelime optimizasyonu nasıl yapılır? Teknikler nelerdir?
Bilmeniz gereken SEO teknikleri
Web sitesi SEO çalışması için iki nokta yeterlidir
Web sitenizin sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, değeri yüksek anahtar kelimeler seçmelisiniz.
Web sitesi seo optimizasyonu yaparken rakibin web sitesi nasıl analiz edilir
error: Opss